Wydarzenia

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny

 Wydarzenie zakończone
 
0
Kategoria
2017
Ostatni termin
2017-12-11 00:00

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Remigiusz Ruciński z kl. 3a został tegorocznym mistrzem ortografii w konkursie ortograficznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zajął I miejsce wyprzedzając konkurentów z innych szkół naszego powiatu. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Najpierw uczniowie pisali dyktando w swoich szkołach, a szkolne komisje konkursowe, zgodnie z regulaminem, typowały trzech najlepszych uczniów. W naszej szkole do finału zakwalifikowali się: Dominik Borecki, Remigiusz Rucinski z kl.3a, Piotr Spodniewski z kl. 1c.

W finale konkursu, który odbył się w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Oławie, I miejsce zajął Remigiusz Ruciński, a wyróżnienie Piotr Spodniewski. Gala rozdania nagród odbyła się 11 grudnia w auli naszej szkoły. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie. Wręczyli je starosta Zdzisław Brezdeń, wicestarosta Bożena Worek, dyr. Powiatowego Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie Halina Pawińska oraz Blandyna Rosół-Niemirowska, koordynator całości konkursu i autorka dyktand.

Nagrodzonym gratulujemy.

 
 

Dostępne terminy

Okres: 2017-12-11 00:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Powered by iCagenda


Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące Nr I
im. Jana III Sobieskiego;

55-200 Oława; Plac Zamkowy 10 
Telefon: +71 313 27 48

 

 


Sukcesy:

wyróżnienie tygodnika Perspektywy
w rankingu najlepszych liceów
w Polsce


Certyfikaty:

wysokiej jakości kształcenia 
Politechniki Wrocławskiej
i Uniwersytetu Przyrodniczego

   


Współpraca:

Wyższa Szkoła Bankowa
we Wroclawiu

 

Sign in to your account