Wydarzenia 2016

Prof. Sajur w Szerokim Kadrze!

Kategoria
2016
Ostatni termin
2016-09-05

Zamiłowanie prof. Małgorzaty Sajur do fotografowania znane jest w naszej szkole prawie szystkim. Uwielbia się też dzielić swoją pasją z innymi. Jest inicjatorką oraz współorganizatorką Powiatowego Konkursu Fotograficznego, który od kilku lat odbywa się pod sztandarem naszego Liceum. Ma na swym koncie wystawy fotograficzne oraz publikacje. Jej talent dostrzeżony został także przez portal fotograficzny "Szeroki Kadr" by Nikon. Została fotografem miesiąca: Wrzesień 2016!

Gratulujemy serdecznie!

A zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wywiadu oraz prac pani Profesor (kliknij na obrazek).

 
 

Dostępne terminy

Okres: 2016-09-05

Powered by iCagenda


Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące Nr I
im. Jana III Sobieskiego;

55-200 Oława; Plac Zamkowy 10 
Telefon: +71 313 27 48

 

 


Sukcesy:

wyróżnienie tygodnika Perspektywy
w rankingu najlepszych liceów
w Polsce


Certyfikaty:

wysokiej jakości kształcenia 
Politechniki Wrocławskiej
i Uniwersytetu Przyrodniczego

   


Współpraca:

Wyższa Szkoła Bankowa
we Wroclawiu

 

Sign in to your account