Wydarzenia 2017

Szkolny Maraton Fitness

 Wydarzenie zakończone
 
0
Kategoria
2017
Ostatni termin
2017-03-21 00:00

We wtorek 21 marca odbył się Szkolny Maraton Fitness. Była to pierwsza impreza tego typu zorganizowana w naszej szkole. Głównym celem było aktywne spędzenie czasu wolnego, podniesienie poziomu sprawności fizycznej oraz poprawa samopoczucia. W tym sportowym wydarzeniu wzięło udział około 60 osób, dziewczęta z naszej szkoły. Zajęcia poprowadziła instruktorka zumby pani Dominika Bator-Wróbel ze studio tańca next dance. Zajęcia zumby rozpoczęły się od rozgrzewki, a następnie odbył się trening cardio z elementami tańca, przeplatany ćwiczeniami wzmacniającymi i rzeźbiącymi sylwetkę. Zajęcia zakończył stretching i krótka pogadanka o aktywnym spędzaniu czasu wolnego po lekcjach.

Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia zagwarantowały super zabawę! 

 
 

Dostępne terminy

Okres: 2017-03-21 00:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Powered by iCagenda


Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące Nr I
im. Jana III Sobieskiego;

55-200 Oława; Plac Zamkowy 10 
Telefon: +71 313 27 48

 

 


Sukcesy:

wyróżnienie tygodnika Perspektywy
w rankingu najlepszych liceów
w Polsce


Certyfikaty:

wysokiej jakości kształcenia 
Politechniki Wrocławskiej
i Uniwersytetu Przyrodniczego

   


Współpraca:

Wyższa Szkoła Bankowa
we Wroclawiu

 

Sign in to your account